Zrzavá holka se stává ambassadorkou Nadačního fondu Autismu

Zrzavá holka, se stává ambassadorkou Nadačního fondu Autismu. Natálie je dlouhodobě aktivní v oblasti osvětových aktivit souvisejících s autismem, spolupracuje s Amnesty International v rámci projektu Živá knihovna, publikuje autorské i převzaté články na svých webových stránkách, prezentuje autismus v médiích a nabízí široké veřejnosti autentický pohled na autismus. Zároveň je aktivní v komunitě lidí s autismem žijících v České republice, a snaží se přitáhnout pozornost k tomu, jak žijí a vnímají autismus další dospělí s autismem.

 

V roli ambassadora Nadačního fondu Autismu bude Natálie krom jiného pomáhat s rozvojem programu Stretch, který je unikátním programem podpory rozvoje a vzdělávání u dětí a lidí žijících s autismem.

 

Nadační fond Autismu je prvním českým nadačním fondem, který je zaměřen na rozvoj vzdělání a podporu kvality života lidí s autismem v České republice.

 

Fotka zrzavé holky se sluchátky na uších

Zrzavá holka

 

 

Zapojte se!

Darujte ihned

Pro větší dary

Zasláním libovolné částky na účet 777901/5500 Pokud byste si přáli podpořit specifický projekt nebo akci, kontaktujte nás.

Pomozte jinak

Napište nám na fond@nfau.cz pokud se chcete stát dárci nebo zprostředkovat dar. Nebo v případě zájmu o dobrovolnou pomoc či informace o poruchách autistického spektra.

Fond podporují například a dalších 11 firem