Sólo pro Zdeňka

Od pěti let hraje na bicí, v šesti už hrál v souboru s dospělými. Sbírá jedno ocenění za druhým, protože hudba je pro něj vším a sní o tom, že jednou zasedne za činely po boku kapely Olympic.

Jak pomáháte ProbíháPovedlo se

11.580 Kč na buben Ascent ASC1616 FT Floor Tom 16" x 16"

Průběžná podpora Zdeňkova talentu

Způsob, jak si Zdeněk může zahrát si s kapelou Olympic

Sólo pro Zdeňka

Má za sebou 1. místo v národním kole soutěže bicích nástrojů (2012), nominaci mezi 20 nejtalentovanějších dětí v Libereckém kraji (2012), cenu pro talent soutěže Žibřidická žabka (soutěž školních kapel), nominaci do celostátního kola Zlatého oříšku (2013), vítězství na Tulifestu (2014. soutěžil proti dospělým), natočení singlu ve studiu, vystoupení na Benátské noci a vítězství Zlatého oříšku dle čtenářů časopisu ABC. Zdeňkova hudební dráha je však teprve na začátku. Už dnes splňuje vše pro to, aby byl přijat ke studiu na konzervatoři, do nástupu má však ještě 4 roky čas.

Kromě bicích, které jsou jeho největší láskou, hraje Zdeněk také na klavír a na kytaru a od deseti let jezdí na konzultace k profesoru Linhartovi na konzervatoř Jaroslava Ježka. Jakkoliv dělá jeho cesta rodičům obrovskou radost, je také velice nákladná a museli se zadlužit, aby Zdeňkovi mohli na splátky koupit alespoň základní sestavu. Pokud je řeč o sestavě – hudebníci, pozor! Zdeněk hraje na:

ASC STUDIO SET
BD 20″x17,5″, TT 10″x8″, TT 12″x9″, FT 14″x14″, SD 14″x5,5″, 5ti dílná sada Hardware 4000 – stojan na hi hat, snare, pedál, 2x stojan na činel

Tento set-up by si Zdeněk přál rozšířit o buben Ascent ASC1616 FT Floor Tom 16″ x 16″ značky Sonor, který má perfektní zvuk a hraje na něj například Oto „Marpo“ Petřina.

 

Z tuzemské hudby má Zdeněk v oblibě kapelu Olympic, se kterou by si rád někdy zahrál na stejném pódiu. Zatím se mu podařilo se účastnit natáčení jejich videoklipu, kam se dostal na základě konkurzu. Je vidět, že ani legendární česká kapela nemá pochyb o Zdeňkově talentu, který rozhodně stojí za to podporovat.

 

Zdeňkův a další příběhy můžete podpořit prostřednictvím daru, jehož výši si sami stanovíte. Formulář najdete pod příběhem nebo výše, pod úvodní fotografií.

 

Bezpečné dárcovství je realizováno skrze službu Darujme od Nadace Via a České spořitelny.

O programu Stretch

Cílem programu Stretch je dlouhodobá opakovaná podpora rozvoje vzdělání u dětí a lidí s autismem, jejich rodin, a také podpora organizací, aktivit a projektů, které jim ve vzdělání a na cestě životem pomáhají uspět. Smyslem není pouhé poskytnutí daru, ale především motivace dítěte i rodiče, dospělého i jeho okolí k aktivitě v oblasti, která je vzdělává rozvíjí a vede ke zvýšení kvality života. Lidé s autismem mohou vést důstojný a naplněný život a zaslouží si naši plnou podporu při cestě za svými sny.

Zapojte se!

Darujte ihned

Pro větší dary

Zasláním libovolné částky na účet 777901/5500 Pokud byste si přáli podpořit specifický projekt nebo akci, kontaktujte nás.

Pomozte jinak

Napište nám na fond@nfau.cz pokud se chcete stát dárci nebo zprostředkovat dar. Nebo v případě zájmu o dobrovolnou pomoc či informace o poruchách autistického spektra.

Fond podporují například a dalších 11 firem