Benova sbírka celebrit

Bena zajímají veřejně známé osobnosti a celebrity. Sbírá jejich podepsané fotografie a má ambiciózní cíle.

Jak pomáháte ProbíháPovedlo se

Podpis Štěpánky Hilgertové

1000 Kč Dar Benovi na poštovné a ofrankované obálky na žádosti osobnostem

Podpis Leony Machálkové

Podpis hvězd muzikálu Jack Rozparovač

Podpis Michala Broše

Podpis Davida Výborného

Podpis Františka Kučery

Podpis Jiřího Fischera

Podpis Pavla Zavadila

Podpis Barbory Špotákové

Podpis Heidi Janků

Podpisy Chinaski

Podpis Tomáše Rosického

Podpisy dalších celebrit a známých osobností

Benova sbírka celebrit

Benovým hlavním zájmem je sbírání autogramovaných fotografií slavných osobností. Má jich už pěknou řádku, například ten od Karla Gotta, Evy Pilarové, Martiny Sáblíkové, Marty Kubišové, ale i dalších – kompletní seznam osobností, jejichž autogram už Ben má, ale i těch, kde by jej rád získal najdete níže. Benův speciální zájem vyžaduje odvahu, houževnatost, ale také odvahu se pouštět do někdy složité komunikace. Ben má největší zájem o politiky, sportovce, herce, zpěváky, ředitelé institucí, prezidenty a další veřejně známé osobnosti.  Do konce roku by chtěl získat podpisy celkem 300 osobností.

 

Druhým Benovým zájmem je Aspergerův syndrom. Neurodiverzita provází Bena celým jeho životem a rád by se literární formou podělil o svoje zážitky a zkušenosti. Svoji knihu plánuje distribuovat v malém nákladu jak tiskem, tak elektronicky a chtěl by ji dokončit do konce kalendářního roku.

 

Osobnosti, jejichž podepsanou fotografii by Ben chtěl získat:
Ivana Korolová, Šárka Strachová, Michal Šlesingr, Martin Jakš, Ondřej Moravec, Aleš Valenta, Eva Samková, Věra Martinová, Zuzana Maxa, Milan Baroš a Tomáš Rosický, Máša Málková, Patricie Solaříková, Alice Svobodová, Marta Kodková, Petr Bende, Marie Rottrová, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Felix Slováček, Vlastimil Harapes, Ondřej Brzobohatý, Sabina Křováková, Štěpánka Hilgertová, Jaroslav Kulhavý, Pavel Zedníček, Lukáš Hejlík, Ester Ledecká, Petr Čech, Kateřina Emmons, Martin Fuksa, Hradílek Vavřinec, Filip Jícha, Roman Koudelka, Iva Pazderková.

 

Osobnosti, jejichž podpis už Ben má:
Karel Gott-zpěvák, Olga Lounová-zpěvačka, Eva Pilarová, Hana Maciuchová, Přemysl Sobotka, Jiří zmožek, Michal David, Martina Sáblíková, Josef Váňa, Miloš Zeman, Ředitel české inspekce životního prostředí, Náčelník Generálního štábu armády České Republiky Josef Bečvář, Ministr Vnitra Milan Chovanec, Generální ředitel finančního ředitelství, Pavel Bělobrádek, Daniel Herman-ministr kultury, Marta Kubišová, Kateřina Valachová Ministrně školství, Květa Fialová, Andrej Kiska Slovenský prezident, Heinz Fischer Rakouský prezident, Pavel Rychetský -předseda ústavního soudu, Martin Chodúr, Robert Pelikán-ministr spravedlnosti, Bohuslav Sobotka, Karel Vágner, Karla Šlechtová- Ministrně pro místní rozvoj, Anna Šabatová, František Nedvěd, Eva a Vašek, Jiří Dienstbier, Andrej Babiš, Eva Vrbková, Kamil Střihavka, Zdeněk Škromach, Hana Horecká, Aneta Langerová, Milan Štěch, Lucie Bílá, Marek Eben, Karel Večeře Předseda českýho úřadu zeměměřickýho a katastrálního, Ředitel českých Drah a další
UPDATE:
Díky skvělému ohlasu a Vaší pomoci získal Ben mnoho dalších fotografií s podpisy do své sbírky. Děkujeme a doufáme, že Benovi zachováte přízeň. Zde jsou ukázky některých fotografií:
Ben 2 Ben 3 Ben 4 Ben 5 Ben

O programu Stretch

Cílem programu Stretch je dlouhodobá opakovaná podpora rozvoje vzdělání u dětí a lidí s autismem, jejich rodin, a také podpora organizací, aktivit a projektů, které jim ve vzdělání a na cestě životem pomáhají uspět. Smyslem není pouhé poskytnutí daru, ale především motivace dítěte i rodiče, dospělého i jeho okolí k aktivitě v oblasti, která je vzdělává rozvíjí a vede ke zvýšení kvality života. Lidé s autismem mohou vést důstojný a naplněný život a zaslouží si naši plnou podporu při cestě za svými sny.

Zapojte se!

Darujte ihned

Pro větší dary

Zasláním libovolné částky na účet 777901/5500 Pokud byste si přáli podpořit specifický projekt nebo akci, kontaktujte nás.

Pomozte jinak

Napište nám na fond@nfau.cz pokud se chcete stát dárci nebo zprostředkovat dar. Nebo v případě zájmu o dobrovolnou pomoc či informace o poruchách autistického spektra.

Fond podporují například a dalších 11 firem