Modrá na Pražském hradě v roce 2014

Ve spolupráci se Správou Pražského hradu jsme v roce 2014 u příležitosti Mezinárodního dne uvědomění autismu, vyhlášeného Valným shromážděním OSN, osvětlili Plečnikův jehlan v Jižních zahradách modrým světlem. Bylo to vůbec poprvé, kdy se Pražský hrad připojil k podobné akci a my tímto děkujeme jak za spolupráci, tak zejména za úctu projevenou rodinám a lidem žijícím s poruchou autistického spektra. Děkujeme také fotografovi Michaelu Kommovi za pořízení fotografií.

 

Light-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-From-Petrin-Tower Light-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-From-Petrin-Tower-Zoomed-In Light-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-Grand-View-Charles-Bridge Light-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-Petrin-TowerLight-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-Prague-View Light-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-Prague-View-Top Light-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-Side-View Light-It-Up-Blue-2014-Prague-Castle-Vitus-Cathedral

 

Zapojte se!

Darujte ihned

Pro větší dary

Zasláním libovolné částky na účet 777901/5500 Pokud byste si přáli podpořit specifický projekt nebo akci, kontaktujte nás.

Pomozte jinak

Napište nám na fond@nfau.cz pokud se chcete stát dárci nebo zprostředkovat dar. Nebo v případě zájmu o dobrovolnou pomoc či informace o poruchách autistického spektra.

Fond podporují například a dalších 11 firem